Podświetlane wanny

lis 22, 14 Podświetlane wanny

To nieskomplikowany w montażu, a spektakularny w działaniu efekt świetlny. Nasze wanny mogą teraz mienić się dowolnymi kolorami i niczym kosmiczne statki – wynurzać się z mroku łazienki. W sam raz na romantyczną kolację w pianie lub na wieczorny relaks, który koi całodzienne zamieszanie…

Wanna świeci się za sprawą diod LED, wbudowanych w jej armaturę. Barwę ustalacie sami – dziś jest zielona, jutro pora na inne oranże. Te wanienki pokochały także dzieciaki, które do kąpieli każą sobie gasić światło, a zapalać… wanienkę! Żarówki przysłania matowy, akrylowy panel, są odporne na zmoczenie i energooszczędne. W komplecie do takiego świetlistego zestawu dostaje się przełącznik elektryczny, umożliwiający zarządzanie całym systemem. Oczywiście – z pozycji wanny: tu teraz znajduje się łazienkowe centrum dowodzenia.


A oto domowe oczko wodne, będące – oczywiście – połączeniem jacuzzi i wanny z hydromasażem. Żeby we wnętrzu nie było zbyt zimno, czy laboratoryjnie, projektanci wymyślili fioletową aurę, emanującą z góry oraz z podłogi wokół ,,oczka”. Nisko zawieszony sufit i panelowe ogrzewanie podłogi zapewniają utrzymanie stałej temperatury w miejscu, w którym bosą stopą poruszamy się od drzwi do miejsca kąpieli. Świetne to własne SPA, prawda?


Jacuzzi może być też umiejcowione na zewnątrz i służyć użytkownikom jako basen z gorącą wodą. Korzysta się z niego przy każdej prawie pogodzie, bo wanna stoi pod dachem, na drewnianym tarasie. A żeby nie było to tylko ,,banalne” zagospodoraowanie ogrodu, podświetlono całość na niebiesko – z boku i od spodu. To co? Robimy wet garden party?


Błękitna jest także ta łaźnia. Jasne, punktowe światełko migają jedynie ze ścian z znad lustra. Za to wanienka to dzieło sztuki – niebieski blask bije z jej wnętrza, a obudowę stanowi nowoczesna, piękna rzeźba, która zmienia całe wnętrze w magiczną salę. Z takiej kąpieli nie chce wychodzić się wcale…

Jeśli zaś za mało Wam elegancji, zapraszamy do Francji, gdzie powstała eliptyczna wanna, ozdobiona podświetlanymi sznurkami. Sznurki są zrobione ze specjalnego szybko schnącego tworzywa. Mienią się kolorami żaróweczek LED, zainstalowanych w środku misy. Całość przywodzi na myśl raczej wytworne łoże, niż miejsce wieczornej toalety. Co za styl, co za łazienkowy szyk!